Uncategorized

Youtube Video Capture Uygulaması

Youtube video paylaşımını daha hızlı bir hale getirmek için “Video Capture” uygulamasını dün blogundan duyurdu. Uygulama iPhone ve iPod Touch için uyumlu ve iTunes Store‘da yerini aldı.Yakında Android sürümünün de çıkacağı belirtiliyor.

Uygulama ile video paylaşımı çok daha hızlı bir hale geliyor. Video kaydını uygulamayı açarak yaptıktan sonra kaydı bitirdiğinizde bir başlık seçip, Youtube, Google Plus, Facebook, Twitter seçeneklerinden istediklerinizi seçip anında paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın kimler tarafından görülebileceğini de kolayca seçebiliyorsunuz.

Ayrıca uygulama ile otomatik renk düzeltme, sabitleme, kırpma ve müzik parçaları ile videolarınızı kolayca düzenlemeniz araçlar bulunmakta.  Dilerseniz daha sonra Youtube üzerinden de yaptığınız bu değişiklikleri kaldırabiliyorsunuz.

Youtube Capture Uygulaması İçin Screenshots

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın