Mobil Teknoloji Uncategorized

Yeni İphone X Modelinin Fotoğrafları Sızdırıldı

iphone x yeni modeller sızdırıldı

Akıllı telefon devlerinden Apple in İphone X modelini yakın zamanda tanıtımını yapmaya hazırlanırken yeni modellerin  fotoğrafları sızdırıldı!

Sızan görüntülere bakıldığında Apple ın bu yıl 3 tane modeli tanıtıma sunacağı anlaşılıyor.

İphone X

İphone X Plus

Ucuz İphone X

olarak 3 farklı modelin görüntüleri şuan sızan görsellerin arasında yer alıyor.

ABD merkezli teknolji devinin yeni modelleri yanlışlıkla paylaşmış olduğu da iddialar arasında yer alıyor. Fakat Resmi bir açıklama şuan için gelmedi.

Haber sitelerinde de yer alan görüntülere bakıldığında yeni modellerin Guilherme Rambo tarafından keşfedilen ve İOS 12 nin beta sürümündeki simgesini taşıdığı görülmekte.

Peki yeni modelleri hangi özelliklerle geliyor?

9to5Mac’te yer alan bir iddiaya göre, Apple yeni modellerinde ‘Full Active LCD’ye yer verecek. Bu yenilik ile modelin ekran çerçevesinin yarı yarıya küçülmesi ve 0,5 mm gibi çok küçük bir alana sahip olmasına yarayacak. Tamamen çerçevesiz ekran gibi olmasa da bu oranın telefon ekranını hiç çerçeve yokmuş gibi göstereceği belli oluyor

Şirket yetkililerinden henüz resmi bir açıklama gelmez iken ortaya atılan iddialara  göre, Yeni İphone X in ekran boyutları 5.8 inç ila 6.5 inç arasında değişen, farklı renk seçenekleri ve tasarım sürprizleri bulunacağı da internette dolaşan haberler arasında.

sosyalyal.com yeni iphone x modeli

Yeni İphone X modellerinin fiyatları hakkında da neet bir bilgi yok. Fakat 800$ ila 1000$ arasında değişen fiyatların olması  yapılan tahminler arasında yer alıyor.

Yazar Hakkında

Emre Gökbudak

Yorum yazın