E-ticaret

Groupon Türkiye Kapandı!

Groupon Türkiye-Şehir Fırsatı kapandı!

Fırsat sitelerinin en popüleri Groupon Türkiye’deki hizmetini sonlandırdığını duyurdu.

Groupon 2010 yılında ŞehirFırsatı.com’u alarak Türkiye’ye giriş yapmıştı. Groupon tarafından üyelere gönderilen e-mailde “yakın gelecekte karlı bir faaliyet ortamı göremediğimiz için” şeklinde bir açıklama yer alırken şehirfırsatı.com’un kurucusu ve eski sahibi Emre Ekmekçi de Groupon’un kapanmasıyla ilgili yorumunu bir tweet ile paylaştı.

Bugün itibariyle sayfaya giren kullanıcılar, yeni fırsatlar yerine aşağıdaki uyarı ile karşılaşmış oldular:

Sayın Müşterilerimiz,

Groupon Türkiye’nin sayfasına girmeye çalıştığınız için buraya yönlendirildiniz.

Üzülerek belirtmek isteriz ki, 24 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Groupon, Türkiye’deki faaliyetlerine son vermiştir ve artık sizlere yeni fırsatlar sunamıyoruz.

Mevcut geçerli bir kuponu olan ve bununla ilgili herhangi bir soru sormak isteyen müşterilerimiz veya iş ortaklarımız detaylı bilgi almak için,Info@sehirfirsati.com adresine e-posta göndererek veya 0850 2225477 danışma hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirler.

Sizlere yeni fırsatlar sunamadığımız için üzgünüz, ancak şimdiye kadar Groupon’a olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın