E-ticaret Firma Haberleri

Setmoda.com Kendini Resetledi!

setmoda.com kapandı

“Modunu Resetle!” mottosu ile kullanıcılarına kombin oluşturma ve başkalarının kombinlerini görmelerini sağlayan yenilikçi yaklaşımı ile e-ticaret sektörüne giren setmoda.com kapandı!

İlgili Yazı: E-Ticaret Sitelerinin Başarısız Olma Nedenleri

MNG Holding bünyesinde faliyet gösteren site aksesuar, giyim, çanta ve ayakkabı kategorilerinde 5000’den fazla ürünle faaliyet gösteriyordu.

Setmoda.com sitesine girildiğinde sitenin kapanış duyurusu olarak şu metin yer alıyor:

Sevgili Müşterilerimiz,

setmoda.com sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.
Bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.
Sevkiyatlarımız ve ürün iade süreçlerimiz devam etmektedir. Sevk edilmemiş siparişleriniz standart işleyişimiz çerçevesinde sizlere teslim edilecektir.
Siparişlerinizin takibi ile ilgili olarak 444 1 477 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan destek alabilirsiniz.
Sevgilerimizle,

Setmoda.com Ekibi

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın