Uncategorized

Toplanzi.com

toplanzi yeni sosyal medya sitesi
Toplanzi aynı ilgi alanına sahip olduğunuz kişilerle tanışabilmenizi ve ilgi alanınızdaki etkinliklerden haberdar olabilmenizi sağlamayı hedefleyen yeni bir sosyal medya platformu.

Beta aşamasında olan site Ağustos ayında yayına girdi. Toplanzi ile ilgi alanınıza giren topluluklara üye olabileceğiniz gibi kendiniz de bir topluluk kurabilir ve diğer üyelerle tanışıp, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Daha detaylı olarak sitenin kendi tanıtım yazısı şöyle:

Toplanzi, Türkiye’de sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle iletişim kurmanızı sağlayan, ilgi alanınıza giren etkinlikleri takip etmenizi sağlayan bir sosyal medya platformudur. Toplanzi ile ilgi alanınıza uygun topluluklara dahil olabilir aynı zamanda da kendi topluluğunuzu oluşturabilirsiniz. Toplanzi Ağustos 2013’te beta olarak kullanıcılarımızın hizmetine açılmıştır.

Neden Toplanzi?
Toplanzi ile spordan müziğe, bilişimden çevreye ilgi duyduğunuz her konuda topluluğa üye olabilir, ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz kişilere bu sayede kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz etkinliklerin topluluk üyelerine ve ilgi duyacak diğer kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Toplanzi ile neler yapabilirsiniz
– İlginizi çeken topluluklara üye olabilir, üye olduğunuz topluluk tarafından düzenlenen etkinliklere katılabilir ve topluluk üyeleriyle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.
– Katılacağınızı belirttiğiniz etkinlikleri Toplanzi’nin “hatırlatma takvimiyle” takip edebilirsiniz, böylelikle kaçırmazsınız.
– Üye olduğunuz toplulukların duvarlarında duygu, düşünce ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz
– Kendi topluluğunuzu oluşturabilirsiniz
– Oluşturduğunuz toplulukta düzenleyeceğiniz etkinliklerin duyurusunu yapabilirsiniz.
– Toplanzi’nin “katılımcı takibi” hizmetiyle grup üyeleri etkinliğinize katılıp katılmayacaklarını belirtirler. Böylece etkinliğinize tahmini katılım oranını takip edebilirsiniz
– Aynı anda birden fazla topluluğa üye olabilir, aynı anda birden fazla topluluk oluşturabilirsiniz.
– Toplanzi olustulan topluluklarin otomatik olarak duyurusunu yaparak potansiyel yeni uyelere ulasmanizi kolaylastırır.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

Yorum yazın