Uncategorized

Abdullah Gül’ün Instagram Hesabı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Instagram Hesabı

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül geçtiğimiz günlerde e-diplomacy Hub tarafından Twitter’i en iyi kullanan 8. polikacı seçilmişti.
Abdullah Gül Instagram Kullanmaya başladığını Twitter Üzerinden duyurdu.
Cumhurbaşkanı Gül artık Instagram’ı da kullanmaya başladığını bugün Twitter hesabı üzerinden duyurdu : “Youtube, Flickr, Facebook ve Twitter’dan sonra Instagram’ı da kullanmaya başladım.”

İlk gün içinde 11 fotoğraf paylaşan Abdullah Gül eşi Hayrunnisa Gül ile İshak Paşa Sarayı’ndayken ve kartopu yaparken ki samimi fotoğraflarını da paylaştı. İlk gün itibari ile 8.000 den fazla kişi Abdullah Gül’ün Instagram hesabını takibe aldı.

Abdullah Gül Instagram Fotoğrafları

Abdullah & Hayrunnisa Gül Instagram Fotoğrafları Abdullah Gül Kartopu Instagram Fotoğrafı Çankaya Köşkü Kış manzarası Instagram

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın