Uncategorized

Murad Osman #followmeto ile Sosyal Medya Fenomeni Oldu

Murad Osman Instagram Beni Takip Et

Instagram bugün blogunda Türk asıllı Rus fotoğrafçı Murad Osman ve sevgilisi Nataly Zakharova’nın #followmeto (beni takip et) etiketiyle paylaştıkları fotoğraflara yer verdi.

Murad Osman‘nın fotoğrafları uzun zamandır sosyal medyada özellikle de yabancılar arasında sıkça paylaşılıyordu.

İlk fotoğraf tatile gittikleri Barcelona’da Murad’ın sürekli fotoğraf çekmesinden  Nataly’nin rahatsız olup, Murad’ı elinden çekip ilerletmek isterken tesadüfen çekilmiş. Daha sonra pek çok farklı mekanda aynı pozla fotoğraf çekerek #followmeto etiketiyle paylaşan Murad Osman’ın fotoğrafları oldukça beğeni topluyor.

Murad Osman’ın instagram’da 172.000 takipcisi bulunuyor. Daily Mail ve Huffington Post gibi oldukça popüler siteler de Murad Osman’ın bu fotoğraflarını daha önce yayınlamıştı.

followmeto murad osman
followmeto murad osman
Followmeto murad osman instagram

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın