Uncategorized

Google Keep’ten Yeni Özellikler

Google’ın not alma uygulaması Google Keep’e yeni özellikler geldi. Artık masastü bilgisayarlarınızdan da daha rahat bir şekilde kullanabileceğiniz Google Keep’in listeleme özelliğiyle de notlarını daha iyi bir şekilde organize edebileceksiniz.

Google Keep’e gelen en önemli bir kaydettiğiniz görsellerin içindeki yazılarda arama yapılabiliyor olması. Böylece çok fazla notunuz biriktiğinde notlarınızı ararken içinde yazı olan görselleri bulmanız oldukça kolaylaşıyor.

En önemlisi de listeler(kategoriler) oluşturabiliyor olmanız. Böylece not oluştururken notları sınıflandırarak daha sonra aradığınız notu daha kolay ve hızlı bir biçimde bulabilirsiniz.

Son olarak da çöp kutusu: artık bir notu sildiğinizde hemen yok olmayacak, bir süre daha çöp kutusunda saklanacak böylelikle yanlışlıkla sildiğiniz ya da daha sonra fikrinizi değiştirdiğiniz notları tekrar kurtarma şansınız oluyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın