Etkinlikler PR

Karaca Home Kış Koleksiyonu Tanıtımı Blogger Etkinliği

Ev tekstili sektörünün lider markası Karaca Home, “Bir Kış Masalı” isimli koleksiyonunu yeni showroomunda özellikle dekorasyon üzerine yazan bloggerlar ile gerçekleştirdiği kahvaltı etkinliğinde tanıttı.

Karaca Home Blogger Etkinliği

 

Karaca Home 2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu tanıtımı geçtiğimiz günlerde yeni showroomda, en tanınan dekorasyon bloggerlarının katıldığı kahvaltı etkinliği ile gerçekleşti. %80’i yeni tasarımlardan oluşan koleksiyon, dekorasyon bloggerları tarafından tam not aldı. Oldukça keyifli bir ortamda geçen etkinlikte Karaca Home yetkilileri, koleksiyon ve tasarımlar hakkında bloggerların sorularını yanıtladı. 

Angel, Winter, Romantic ve Sportive gibi dört ana temadan oluşan Karaca Home Kış Koleksiyonu, son tüketiciyi farklı kalitelerdeki ürünlerle buluşturuyor. Karaca Home Sonbahar/Kış Kreasyonunun genel dokusu, kış mevsiminin getirdiği sıcaklığın romantik yansıması olarak tasarlandı. İndigo maviler, su yeşili, uçuk pembeler ve de bu yıl koleksiyona yeni bir soluk getiren denim kırmızılar koleksiyonunun öne çıkan renkleri olacak. Karaca Home 2014-2015 Sonbahar/Kış kreasyonu, diğer koleksiyonlardan farklı olarak el çizim tekniklerini ön plana çıkararak ve Türk tasarımcılarının çalışmalarına ağırlık verilerek hazırlandı.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın