Etkinlikler

How To Start Girişimcilik Zirvesi 3-4 Kasım’da!

Bu yıl  ikincisi düzenlenecek olan How to Start Girişimcilik Zirvesi, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu tarafından organize ediliyor. Girişimcilik alanına ilgi duyan öğrencilerin kendilerini geliştirmesi, ilham alması ve network oluşturması için önemli imkanlar sunuyor.

‘Evolve-Adapt-Survive’  ana teması belirlenen zirvede, bu kapsamda iki gün boyunca çeşitli panel, oturum ve interaktif etkinliklerle girişimcilik deneyiminin baştan sona üç farklı evresine değinilecek. Oturumların yanı sıra fuaye alanında girişim stantları, eğlenceli oyunlar ve inovatif stantlar olacak.

Girişimcilik alanında daha fazla gelişmek isteyen ve bu alanda hedefleri olan öğrencilere ekosistemi tanıtmak ve onlara yol göstermek amacıyla düzenlenen How to Start Girişimcilik Zirvesi, 3 – 4 Kasım tarihlerinde Garanti Kültür Merkezi’nde !

boğazizçi üniversitesi girişimcilik zirvesi

Girişimcilik ekosistemin uzman isimlerini ve start-up larını,  Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu  öğrencilerle buluşturuyor.

‘Seri Girişimcilik’, ‘Yalın Girişim’, ‘Girişim Yatırımları ve Finansman’, ‘Silikon Vadisi Deneyimleri’, ‘Kurum İçi Girişimcilik’, ‘İnovasyon’, ‘Moda Dünyasında Girişimcilik’ ve daha birçok konunun; ekosistemin önde gelen isimlerinden:

  • Lidyana.com CEO’su Hakan Baş
  • BiTaksi&Getir Kurucusu Nazım Salur
  • İhtiyaç Haritası Kurucu Ortağı Mert Fırat
  • Armut.com CEO’su Başak Taşpınar
  • Ussal Şahbaz
  • Stageco Kurucu Ortağı Patrick Bosteels
  • Oğuzhan Aygören

Fatih İşbecer ve daha birçok isim tarafından katılımcılara anlatılacağı, kariyerlerinde yön vermek ve girişimcilik hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen herkesin ağırlanacağı How to Start Girişimcilik Zirvesi 3-4 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde!

Etkinlik süresince katılımcılar fuaye alanındaki girişimlerle ve girişimcilerle tanışma fırsatı bulup sohbet edebilecek, etkinlik boyunca eğlenceli vakit  geçirecekler.

Bu yıl Nielsen sponsorluğunda gerçekleşecek olan How to Start, üniversite öğrencilerine girişimcilik ekosisteminin kapılarını aralarken, eğlenceli fuaye alanıyla katılımcılarına eğlenceli anlar yaşatacak! Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için http://howtostart.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik için bilet fiyatları:

Boğaziçi – Öğrenci : 25TL

Öğrenci                   :45TL

Mezun                     : 70TL

 

Yazar Hakkında

Emre Gökbudak

Yorum yazın