Firma Haberleri

Haber Sitesi Aborjin.com.tr Yayına Girdi!

aborjin.com.tr logo

Türkiye’deki haber sitelerini çeşitliliğini artıracak ve haberciliğe yeni bir soluk getirecek olan Aborjin.com.tr yayına girdi!

Merak edilen ama her yerde bulamayacağınız haberleri gündeme taşıyarak, haberciliğe çok seslilik getirmeyi amaçlayan Aborjin.com.tr’nin kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Anıl Tuna hedeflerini sosyalmedyal.com’a anlattı.

Anıl Tuna, “Aborjin ile Türkiye’deki habercilik anlayışını değiştirmeye geliyoruz. Kafaya takılan hiçbir şey kalmayacak, kimse kusura bakmasın artık Aborjin.com.tr  var.” dedi.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın