Mobil Sosyal Medya Siteleri Twitter

Twitter Android Tablet Uygulaması

Twitter Android işletim sistemli Samsung tablet kullanıcıları için mevcut uygulamasını güncelledi fakat uygulama şu an için sadece yeni model Galaxy Note 10.1 tabletlerde kullanılabiliyor.

Şimdiye kadar kullanılan adroid mobil uygulaması ve mobil site tabletler için uyumlu değildi ve tablette kullanılmak istendiğinde ekranın büyük kısmı boş kalıyordu. Uygulama güncellenen haliyle tabletler için çok daha kullanışlı bir hale geliyor olacak.

Android uygulamasının yeni sürümünde artık bir video, resim ya da makale linkinin üzerine tıklandığında aynı sayfa içinde içinde görüntüleniyor. Çoklu ekran görüntüleme özelliği ile linklere tıklandığında ekran ikiye bölünüyor, aynı ekranda sayfa değiştirmeden yeni bir sekme açılıyor.
Yeni sürümün önemli özelliklerinden biri de bir fotoğraf yüklerken üzerinde çizim yapılabilmesi. Yalnız bu özellik de gene S-Pen kalem ile yeni Galaxy Note tablette kullanılabiliyor.
Twitter Android Tablet Uygulaması Arayüzü
Twitter Android Tablet Uygulaması Arayüzü
Twitter Android Tablet Uygulaması Arayüzü Doodle

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın