Kreatif

Markalar için Alternatif Gerçekçi Slogan Önerileri

Markalar için Parodi Slogan Önerileri

Markaların sloganları hem yaptıkları işi yansıtmalı hem de akılda kalıcı olmalı. Bunun için bir çok başarılı örnek de mevcut. Peki sloganlar markaların zayıf yönleri üzerinden üretilseydi nasıl olurdu?

Grafiker Alper Süzgün markaların tüketicilerin akıllarında kalan zayıf noktaları üzerinden uydurma sloganlar üreterek bir çalışma ortaya koymuş. Sloganlar ve grafiklerin yaratıcılığı konusunda bir şey söyleyemem fakat markaların eksik kaldıkları konuları düşündüğümüzde, birçok marka için doğru noktalara değindiğini söyleyebiliriz.

İşte ünlü markalar için parodi slogan önerileri:

Yurtici Kargo marka tasarim heralde kiridi ykm marka slogan yediginiz kaziktan memnunmusunuz turkcell alternatif sogan o fatura her turlu girer ttnet marka taasarim hayat 144p ile daha guzel metro turizm marka tasarim slogan logo aman koltuklar batmasin iphone marka slogan bluetooth kulakliginiz yok mu internet explorer acele ise seytan karisir hp marka slogan cevir kestane pisir doritos marka slogan corap kokusu aromali danone logo slogan marka tasarim abur cubur bim marka slogan her turlu cakma mevcuttur adobe acrobat logo tasarim slogan guncelle beni a101 marka slogan surekli saklama kabi satmayi seviyoruz

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın