Kreatif

Kiğılı’dan Dikkat Çeken 10 Kasım Kampanyası

10 Kasım’da birçok markanın klasikleşen reklamlarının ötesine geçen Kiğılı, giyim ile 10 Kasım’ı buluşturan bir kampanya gerçekleştiriyor.

Kiğılı reklam videosunda “Markası ne olursa olsun, düğmesi sökülmüş ya da kopmuş ceketlerinizi 9 Kasım günü Kiğılı mağazalarına getirin, ücretsiz dikelim. 10 Kasım’da önümüzü birlikte ilikleyelim.”  mesajı ile dikkat çekti.

Marka ayrımı yapmadan bütün ceketleri kabul eden Kiğılı böylece bütünleştirici bir mesaj verirken 10 Kasım’ın en önemli anı olan 9:05’teki saygı duruşuna çok ince bir dokunuş yaparak, önümüzü birlikte ilikleyelim dedi. Kampanyanın video reklamı sosyal medya üzerinde büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın