Facebook Sosyal Medya

Facebook’tan Anket ve Geçmiş Tarihli Paylaşım

Facebook kişisel profiller için birçok yeniliği kademe kademe yayına alıyor. Bu gelen yeni özelliklerle Facebook paylaşımları önemli fonksiyonlara kavuşuyor!

Geçmiş Tarihli Gönderi Paylaşma

Geçmiş tarihli gönderi paylaşma daha önce Facebook Sayfalarında mevcuttu. Profillerde ise öncesinde sadece “önemli gelişme”ler ekleniyor ve bu diğer gönderilerden farklı görünüyordu. Şu anda ise standart gönderileri geçmiş tarihli olarak paylaşmak mümkün.

facebook profil gecmis tarihli gondeir paylasma

Anket Paylaşma

Daha önce gruplarda yer alan anket özelliği şimdi profillere de geldi. 2 adet şık eklenebiliyor ve şıklar metin ya da gif şeklinde olabiliyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın