Kreatif Mobil

Video Marketing İçin Kullanışlı Bir Düzenleme Aracı: Magisto

Video Marketing Düzenleme Aracı

Video marketing için en kullanışlı video düzenleme araçlarından biri olan Magisto ile internet sitenizde ve sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiniz ilgi çekici videolar yapabilirsiniz.

Magisto kullanım alanı itibari ile sosyal medya uzmanlarının ya da kendi sosyal medya hesaplarını yöneten işletmelerin, video bloggerların başta olmak üzere emlak ilan videosu gibi videolara ihtiyaç duyan herkes için güzel çözümler sunuyor.

Magisto ile videolarınızı kolayca düzenleyebilir, üzerine lisans sorunu olmayan hazır müziklerden ekleyebilir, efekli geçişler, video kesme, video birleştirme işlemlerini yapabilirsiniz.

Oluşturduğunu videoların üzerine logonuzu ekleyebilir, direkt Facebook Reklam Yöneticisi’ne de export edebilirsiniz.

Magisto’yu kullanışlı yapan özelliklerinden biri de hazır sitillerden birini seçebiliyor olmanız. Çeşitli sektör ve konular için hazırlanmış temalardan birini seçip sonrasında üzerine eklemek istediğiniz müziği seçerek kolayca video oluşturabiliyorsunuz.

İlk olarak android ve iOS uygulaması olarak kullanılan Magisto’nun web sürümü de bulunuyor. Bilgisayarınızdan da Magisto’yu kullanabilirsiniz.

Aylık 9.99$ ve 49.99$ premium seçenekleri bulunana Magisto ilk hafta ücretsiz şeklinde belirtilse de üzerine araya Magisto amblemi eklenerek kullanılamaz şekilde kaydediyor. Denemek için tıklayın.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın