Facebook Mobil Sosyal Medya Siteleri

Facebook Lite Güncellendi!

Facebook Lite Android Uygulaması güncellendi.

Facebook, düşük hızlı internet bağlantısına sahip ülkelerdeki kullanıcıları için Facebook Lite uygulamasını 2.2 sürümüne güncelledi. Facebook Lite uygulamasının boyutu şimdi sadece 435 KB!

Facebook Lite Android uygulaması güncellendi!Facebook Lite’in temel amacı düşük internet hızına kullanıcıları için daha iyi bir Facebook kullanımı sunabilmek. Facebook Lite’de haber kaynağı bildirimleri, fotoğraflar ve bildirimler gibi temel Facebook fonksiyonları kullanılabilecek. fakat videolar yer almayacak.

Şimdilik bazı asya ülkeleri için kullanılabilir olan Facebook Lite yakın zamanda Latin Amerika, Afrika ve Avrupa’nın düşük interenet bağlantısına sahip ülkeleri için de kullanılabilir olacak.

Google Play’de görüntülemek için tıklayın: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.lite&hl=tr

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın