Web Tasarım

Wix.com Artık Türkçe

Wix.com sıradan internet kullanıcılarının bile kolayca profesyonel internet siteleri yapabilmelerini sağlayan online websitesi yapım aracıdır. Wix ile flash ve html5 websitelerini oldukça uygun fiyatlara yaparak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Wix uzun zamandır tüm dünyada kullanılan bir araç ve artık Türkçe olarak da yayında. Türkçe hale gelmesiyle Wix’in Türkiye’de çok daha geniş bir kitleye ulaşacağını düşünüyoruz.

Çarpıcı bir web sitesi yapabilmenizi kolaylaştıracak olan Wix’in artık Türkçe olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Wix basittir, eğlencelidir ve hiçbir kodlama yeteneği gerektirmez.
İşinizde güçlü bir çevrimiçi duruş yaratmak için ihtiyacınız olan her şeye
sahip olun: 

 

Sezgisel Web site Yaratıcısı – Sitenizi özelleştirmek için sadece sürükleyin ve bırakın
Tasarımcı Şablonları – 100’lerce şablon tasarımı arasından seçim yapın
Mobil Optimizasyonu – Sitenizin tüm cihazlarda görüntülenebilmesini sağlayın
Popüler Web Uygulamaları – Tek bir yerden tüm işlerinizi yönetin ve tanıtın
Sosyal Medya Entegrasyonu – Site ziyaretçilerinizi tüm sosyal ağlarınızla bağlayın

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

10 Yorum Yapıldı

Yorum yazın