Kreatif

Samsung’dan Atilla Taş ile Sevgililer Günü Virali

Samsung note3 viral atilla taş sevgililer günü virali şarkısıSevgililer günü pek çok marka için bir fırsat olarak görülüyor hemen hemen hiçbir büyük marka bu günü es geçmiyor. Samsung da sevgililer günü rüzgarını bir viral video ile arkasına almak isteyenlerden.

Yaklaşık yarım saat önce Atilla Taş tarafından paylaşılan eğlenceli videoda Samsung Note 3 ve Samsung tablet dikkat çekici bir şekilde yer alıyor.

Atilla Taş’ın seslendirdiği şarkının sözlerinde de sosyal medya terimleri bolca kullanılmış. Ayrıca geçtiğimiz hafta internet gündeminin en popüler konularından biri olan Flappy Bird oyunu da videoya dahil edilmiş. Başarılı ve eğlenceli bir çalışma ortaya konmuş. Youtube verilerinde göre ilk 25 dakika içinde 300 kez izlenen videonun performansı bakalım yarın sevgililer gününde ve ilerleyen günlerde ne olacak?

Samsung note3 viral atilla taş sevgililer günü virali şarkısı

 

Samsung viral atilla taş sevgililer günü virali şarkısı

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın