Kreatif

Samsung’dan Atilla Taş ile Sevgililer Günü Virali

Samsung note3 viral atilla taş sevgililer günü virali şarkısıSevgililer günü pek çok marka için bir fırsat olarak görülüyor hemen hemen hiçbir büyük marka bu günü es geçmiyor. Samsung da sevgililer günü rüzgarını bir viral video ile arkasına almak isteyenlerden.

Yaklaşık yarım saat önce Atilla Taş tarafından paylaşılan eğlenceli videoda Samsung Note 3 ve Samsung tablet dikkat çekici bir şekilde yer alıyor.

Atilla Taş’ın seslendirdiği şarkının sözlerinde de sosyal medya terimleri bolca kullanılmış. Ayrıca geçtiğimiz hafta internet gündeminin en popüler konularından biri olan Flappy Bird oyunu da videoya dahil edilmiş. Başarılı ve eğlenceli bir çalışma ortaya konmuş. Youtube verilerinde göre ilk 25 dakika içinde 300 kez izlenen videonun performansı bakalım yarın sevgililer gününde ve ilerleyen günlerde ne olacak?

Samsung note3 viral atilla taş sevgililer günü virali şarkısı

 

Samsung viral atilla taş sevgililer günü virali şarkısı

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın