E-ticaret Etkinlikler

Lüks Zirvesi Boğaziçi Üniversitesi’nde Toplanıyor!

Lüks Zirvesi 2016 Boğaziçi Üniversitesi

Lüks alanında hizmet gösteren otomotiv, turizm, kozmetik, giyim, mücevherat gibi sektörlerin önde markalar Boğaziçi Üniversitesi’nin düzenlediği Lüks Zirvesi’nde buluşuyor.

Lider markalarda görev alan seçkin konuşmacılar lüks sektörünün ekonomideki konum ve geleceğinin masaya yatırılacak. Lüks ürünlerin vergilendirilmesi, imitasyon kâbusu, lüks tüketicinin ilginç tercih ve motivasyonları, lüks’e fütürist bakış ve lüks kavramının dijitaldeki serüveni gibi birçok konuyla renklenecek olan Zirve, katılımcı ve konuşmacı kadrosuyla yankı uyandıracak.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in açılış konuşmasıyla başlayacak olan etkinlikte, The Estée Lauder Companies Türkiye Genel Müdürü Ahmet Ramiz, Gazeteci Yazar Demet Cengiz, Demsa Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Demet Sabancı Çetindoğan, Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç, Fer-Mas Şirket Müdürü, Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA Koordinatörü Sertaç Yerlikaya gibi çok değerli isimler sahne alacak.

Sponsorlar

Etkinliğin sponsorları arasında Estee Lauder, Doğuş Perakende Grubu, Lydia, Vogue gibi yüksek gelir grubuna hitap eden markalar yer alıyor.

Lüks Zirvesi Kimler Katılmalı?

Tamamen profesyonellere yönelik bir organizasyon olan Zirve, farklı sektörlerden gelen seçkin katılımcıları buluşturarak değerli bir network ortamı sunmayı hedefliyor.

Lüks giyim, kozmetik ve kişisel bakım sektörü çalışanları ve üst düzey yöneticilerine; yatırımcılara ve birçok farklı sektörden profesyonele Türkiye’deki lüks ürünlere ve lüks ekonomisine dair değerli bir içgörüler kazanabileceğiniz Lüks Zirvesi, katılımcıların sektörün dev isimleriyle tüm gün boyunca iç içe olacağı, keyifli vakit geçireceği ve değerli bağlantılar kuracağı bir organizasyon olmayı hedefliyor.
Siz de ilgili sektörlerde çalışıyorsanız bu zirve sizin içinde oldukça değerli olabilir.

29 Şubat’ta gerçekleşecek etkinlik sabah 09.00’da kahve ikramı ile başlayıp akşam 17.00’a kadar konuşma ve panellerle devam edecek.

Ayrıntılı bilgi ve etkinlik davetiyesi için: http://lukszirvesi.com/

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

Yorum yazın