SEM Sosyal Medya Eğitimleri

Google Partners Yaz Okulu Başlıyor!

Google Partners Yaz Okulu

Google Partners Türkiye ekibi üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri için 29 Haziran 2015 – 3 Temmuz 2015 arasında yoğunlaştırılmış dijital pazarlama eğitimi düzenliyor.

Program döneminde adaylar AdWords sertifikası almak için 2 sınava girecek, bu sınavlarda başarılı olanlar program dahilinde AdWords sertifikası sahibi olacaklar. Sertifika eğitimlerine ek olarak da deneyimli dijital ajans yöneticileri ve Google çalışanlarından farklı konu başlıklarında eğitimler alma şansı bulacaklar.

5 gün boyunca Tekfen Tower’daki Google ofisinde gerçekleşecek eğitime İstanbul dışındaki öğrenciler de online olarak katılabilecek. Eğitim programı 4 günde tamamlanırken 5. gün başarılı olanlar için ödül töreni gerçekleştirilecek. Sınavlarda başarı elde edenler hediye paketi kazanırken, ilk 5’e kalanlara android tablet hediye edilecek.

Katılım şartları

Katılım bölüm ve şehir kısıtı olmadan Türkiye’deki tüm üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine açıktır. Program başvurusu sırasında adaylar bölüm – sınıf ve üniversite detaylarını belirteceklerdir. Google Türkiye ofisinde gerçekleşecek sınıf içi eğitim için seçilen adaylardan bu bilgilere uygun belgeleri ilk program günü ibraz etmeleri beklenmektedir. Seçilmiş olmak, bilgilerin doğruluğu konusunda sorumluluğu ortadan kaldırmaz. Giriş sırasında belge gösteremeyen / hatalı bilgi verdiği tespit edilen adaylar programa kabul edilmeyeceklerdir.

Program detayları

Google Partners Yaz Okulu 4 günlük bir program olarak tasarlanmıştır.
1.gün – AdWords Reklamcılığı Temelleri Bölüm 1
2. gün – AdWords Reklamcılığı Temelleri Bölüm 2 ve Temel Düzey Sınav Uygulaması
3. gün – Dijital Pazarlamanın Geleceği ve Google Analytics Temelleri
4. gün – İleri Düzey Arama Ağı Reklamcılığı Eğitimi ve İleri Düzey Sınav Uygulaması

Olarak gerçekleşecektir. Katılımcıların sınavda başarılı olmaları halinde hak kazanacakları sertifika sonucu sahip olacakları hediyelerin teslimi 3 Temmuz 2015 günü gerçekleşecek törende yapılacaktır.

Eğitime başvurmak tıklayın.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

Yorum yazın