Reklam Sistemleri

YouTube Trueview ile Adwords Birleşti!

Adwords ve Youtube Truview birleşti

Her ne kadar Adwords’e bağlı olsa da YouTube Truview reklamlarına erişim arama ağı ve diğer görsel ağ reklamlarından ayrı bir bölümde konumlandırılıyordu. Son yapılan güncelleme ile diğer Adwords reklam biçimleriyle Truview videolarının paneli birleştirildi.

Yapılan bu değişikliğin Truview reklamlarının kullanımını artıracağını söyleyebiliriz. Ayrıca Truview reklamlarını yönetmek son derece kolaylaşmış olacak. Ayrıca Adwords ve Truview aynı kampanya yapısında birleştiği için Adwords kendini çok daha hızlı geliştirebilecek.

  • Tek bir yerden tüm reklam biçimlerini yönetme
  • Adwords’un güçlü yönetim araçlarını Trueview’da kullanabilme

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın