Uncategorized

Youtube Gerçek Zamanlı Raporlama

Youtube realtime

Youtube kanal sahipleri için verdiği analiz hizmetine gerçek zamanlı istaitistikleri de ekledi. Artık kanal sahipleri videoların gerçek zamanlı istatistik verilerini inceleyebiliyor.

Gerçek zamanlı izleme sadece son yüklenen 5 video ve 2 günlük zaman dilimini kapsıyor. Kanaldaki son 5 videonun  son 60 dakika ve 48 saatlik verilerini realtime olarak görüntüleniyor ve 10 sn’lik süreyle veriler güncelleniyor.

YouTube kanalınızın gerçek zamanlı verilerini incelemek için oturum açtıktan sonra https://www.youtube.com/analytics?o=U#r=realtime adresini ziyaret edebilirsiniz.

Youtube realtime raporlama

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın