Uncategorized

Yaratıcı Vine Videoları

Zach King eğlenceli kısa videolar konusunda tam bir fenomen, yayınladığı videolarla yıllardır youtube ve diğer sosyal mecralarda oldukça başarılı içeriklere imza atmış biri. Zach King özellikle de geçen yıl Twitter’ın video paylaşım platformu Vine ortaya çıktıktan sonra dünya çapında fenomen haline geldi.

yaratıcı vine videoları

Zach King’in başarılı olmasının sebebi ise videoları başarılı bir şekilde düzenlemesi. Parlak fikirleri uygulayarak çekim yaptıktan sonra Final Cut Pro programı ile düzenliyor ve ortaya 6 snlik eğlenceli ve ilginç içerikler çıkıyor. Zach King aynı zamanda finalcutking.com blogunda da video animasyon düzenleme hakkında paylaşımlar yapıyor.

Twitter’da 18Bin, Facebook’ta 60Bin kadar takipçiye sahip olan Zach King Vine’da 600Bin’den fazla kişi tarafından takip ediliyor. Youtube’da gene 400Bin kadar takipçisi var. Video temelli sosyal ağlarda farkını ortaya koyuyor.

Zach King’i Vine tarafından desteklendiğini düşünenler de yok değil, çünkü Zach King gibi kaliteli içerik üretenler sayesinde Vine da daha geniş bir kitleye ulaşıyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın