Uncategorized

Twitter Kişiselleştirilmiş Gündeme Adana ve Bursa’da Eklendi!

Bildiğiniz gibi Twitter’ın sol tarafında en çok konuşulan konular Gündem başlığı altında yer almakta ki biz buna TT(trend topic) listesi diyoruz.

Bu liste ülkelere ve bazı kalablık şehirlere göre kişiselleştirilebiliyordu. Türkiye için eskiden Ankara, İstanbul ve İzmir yer almaktaydı ve Twitter kullanıcıları bu şehirlerde en çok hangi konuların konuşulduğunu görebiliyor, gündemini takip edebiliyordu.

Bugünden itibaren bu gündem listesine iki şehrimiz daha Adana ve Bursa da eklendi. Artık adnalılar ve bursalılar da kendi şehirlerinde en çok neyin konuşulduğunu takip edebilecekler.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın