Uncategorized

Twitter Fotoğraf Görüntülemeyi Kolaylaştırdı

Twitter fotoğraf ve video görüntülenmesinde güncelleme yaptı. Artık bir fotoğrafın, videonun üzerine tıkladığınızda sayfa değiştirmeden bir lightbox açılıyor ve fotoğrafı aynı sayfa içinde görüntüleyebiliyorsunuz.

Bu özellikle birkişinin daha önce paylaştığı resimlere bakmak istenildiğinde rahatsızlık veriyordu. Ayrıca eski fotoğraf sayfalarının açılma süresi de uzundu. Fotoğrafı daha da büyük görüntülemek istediğinde fotoğraf linkine tıklayarak tam sayfa görünüme de geçilebiliyor.

Bununla birlikte artık Twitter’da paylaştığımız videoalr da fotoğraflarla birlikte arşivleniyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın