Uncategorized

Stumbleupon 2012 Trendleri (İnfografik)

Stumbleupon 2012 İnfografik
StumbleUpon 25 milyon kullanıcısının verilerini analiz ederek 2012 yılının en trend konularını listeledi ve blogunda bir infografik olarak sundu.
En popüler müzikleri filmler, yemek tarifleri, gezi yerleri ve ünlüler gibi kategorileri de ayrıntılı olarak listeledi. En çok takip edilen konuları aşağıdaki infografikten görebilirsiniz. Her kategorideki popüler trendleri ayrıntısı ile görmek için aşağıdaki bağlantılardan StumbleUpon kategorilerinin bağlantılarını ziyaret ediniz.
Farklı Yaş Gruplarının İlgilendikleri

StumbleUpon 2012 İnfografik

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın