Snapchat Sosyal Medya

Snapchat’ten Şaşırtan Shutterstock Hatası

Snapchat Shutterstock Logolu Sticker

Snapchat’in bugün İstanbul için yayına koyduğu stickerı görenler şaşkınlığa sürükledi. Çünkü İstanbul stickerının üzerinde shuttterstock logosu da vardı.

Snapchat kullanıcıların bulunduğu bölgelere ve özel günlere göre hazırladığı özel stcikerlar fotoğraf ve video paylaşımlarının üzerine eklenebiliyor. İstanbul için de zaman zaman farklı stcikerlar kullanılıyor. Snapchat bugünkü İstanbul stickerının üzerinden yer alan shutterstock marked kullanıcıları şaşırttı. Çünkü bugünkü sticker popüler fotoğraf ve görsel satış sitesi Shutterstock’tan alınmaydı ve ücreti ödenmemiş üzerinde marked bulunan hali ile kullanılmıştı.

Snapchat gibi büyük bir plaformun böyle bir hata ile kullanıcıların karşısında çıkması ise son derece şaşırtıcıydı.

Snapchat Shutterstock Logolu Fotoğraf Hatası

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın