Uncategorized

Pinterest Artık Türkçe Oldu!

Popüler fotoğraf paylaşım ve listeleme sitesi Pinterest artık Türkçe olarak da hizmet vermeye başladı. Türkçe kullanabilmak için ayarlar kısmında dilinizi değiştirmeniz gerekiyor.

Ayarlar sayfasına https://www.pinterest.com/settings/ adresinden girerek dil seçeneğinizi değiştirebilir ve Pinterest’i Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Pinterest’in kullanıcılarına gönderdiği bilgilendirme e-maili şu şekilde

Bugün Pinterest’in Türkiye’ye geldiğini duyurduğumuz için çok heyecanlıyız. Sevdiğiniz şeyleri bulmak için Pinterest’i artık Türkçe kullanabilirsiniz.
Yeni dile geçmek için bugün oturum açın. Ana sayfa akışınızın en üstünde, Türkçe sürüme geçmenize yardımcı olacak bir mesaj göreceksiniz.
Umarız hoşunuza gitmiştir! Unutmayın: İnternetteki diğer siteleri ziyaret ettiğinizde gözünüze takılanları kaydetmek için her zaman Pin Itdüğmesini kullanabilirsiniz.
İyi Pinlemeler!

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın