Linkedin Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri

Linkedin’de Arka Plan Tasarımını Özelleştirme

Linkedin artık kişisel profil sayfalarının arka planını değiştirebilme seçeneğini kullanıcılarına sunuyor. Böylece kullanıcılar Linkedin sayfalarında kendilerini daha iyi bir şekilde ifade etme fırsatı bulmuş oluyor.

Linkedin'de Arkaplan Tasarımını Özelleştirme

Kişisel profil sayfalarının arka planına eklenecek görselin 1400×425 px ölçülerinde ve 4MB’dan daha küçük bir boyutta olması gerekiyor Ekleme işlemi profil düzenleme kısmından yapılıyor ve istendiği taktirde arka plan görseli kaldırılarak tekrar eski haline getirilebiliyor.

Linkedin'de Arkaplan Tasarımını Özelleştirme

 

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın