Linkedin Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri

Linkedin Gruplarındaki Anket Özelliği Kaldırıldı

Linkedin anket nasıl oluşturulur.
Linkedin bugünden itibaren gruplardaki anket özelliğini sonlandırılıyor..

Bugüne kadar gruplarda bir soru sorarak 5 taneye kadar şık ekleyerek bir anket oluşturulabiliyordu. Linkedin daha iyi bir kullanım için bundan sonra gruplarda anket yapılamayacağını normal soru sorma ve paylaşım özelliklerinin aynen devam ettiğini şu açıklamayla üyelerine duyurdu:

LinkedIn olarak, üyelerimiz için kolay ve verimli bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Bunu gerçekleştirmek için sürekli olarak ürün ve özelliklerimizin nasıl kullanıldığını inceliyor ve kaynaklarımızı en iyi ürünleri ortaya çıkarmak adına yeni yollar bulmak için kullanıyoruz. Bu durum zaman zaman bazı özelliklerin kaldırılması ile sonuçlanabiliyor.
Gruplardaki LinkedIn Anketler özelliği 15 Mayıs 2014 tarihinden itibaren kaldırılacaktır.
Her zamanki gibi, LinkedIn ana sayfanızdan bir soru yayınlayarak grubun yanıtını alabilir veya bir güncelleme paylaşarak veya bir konuşmanın içinde yer alarak bağlantılarınızla iletişim kurabilirsiniz.

Linkedin anket özelliği kaldırıldı

 

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın