Uncategorized

Google Play Hediye Kartları Türkiye’de Satışta!

Google Play Hediye Kartı nerede satilir satın alınır nasıl kullanılır

Google Play’den ücretli uygulama ve uygulama içi satın almalar için kullanabileceğiniz Google Play Gift Card artık Türkiye’den de satın alınabiliyor.

Google Play hediye kartlarını kredi kartı olmayan kullanıcılar kullanıcılar ilgi göstermekle birlikte isminden de anlaşıldığı gibi hediye olarak da tercih edilebiliyor.
Şubat 2014’ten bu yana uygulama ücretlerinin TL olarak yer aldığı Google Play’in hediye kartları da 25TL, 50TL ve 100TL olarak satışta olacak.

Google Play Hediye Kartı Nereden satın Alınır?

Google Play hediye kartların satışı için Avea, D&R, Media Markt, NT ve Teknosa ile anlaştı fakat bu firmalar hediye kartlarını henüz satışa sunabilmiş değil. Yılbaşından önce satışa sunacaklarını tahmin ediyoruz.

Hediye Kartları Hakkında

Google Play’den bir hediye verin veya hediye kartını kendi alışverişlerinizde kullanın. Web’de veya Android cihazlarda kullanabilirsiniz, kredi kartı gerekmez.
En sevdiğiniz dijital eğlenceyi satın almak için Google Play Hediye Kartlarını kullanın. Google Play Store’da milyonlarca kitap, uygulama ve diğer içerikler arasından seçim yapın.

Google Play Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

İster evde ister hareket halinde olun hediye kartınızı web’de veya herhangi bir Android cihazda kullanabilirsiniz. Hepsinden iyisi, Google Play Hediye Kartlarının kullanım süresi hiç bitmez! Yapmanız gereken tek şey Google Play hesabınıza kartınızın kodunu girmek. Kartınızı kullanmak için tıklayın: https://play.google.com/store?code&payload

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

Yorum yazın