Mobil

CepteModa Duvar Kağıdı ve Zil Sesi Uygulaması

Ceptemoda Duvar Kağıdı ve Zil sesi Uygulaması

Akıllı telefonuna duvar kağıdı ve zil sesi arayanlar için yepyeni bir uygulama olan CepteModa Google Play ve Apple Store’da yerini aldı.

CepteModa uygulaması içerisinde rengarenk duvar kağıtları ve birbirinden eğlenceli zil sesleri bulunuyor. Tüm telefon modelleriyle uyumlu olan uygulama ve içeriğini indirmek tamamen ücretsiz.

En güncel, en popüler içeriklere sahip olan CepteModa ile kullanıcılar, sınırsız zil sesi ve duvar kağıdı indirebilecek. Birçok kategoride bulunan içerikler sayesinde telefonlarınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceksiniz.

Tüm zevklere hitap eden, birbirinden renkli görseller telefonunun arka planını süslesin ya da sevilen müziklerin zil sesi olmasını isteyenler… Basit arayüze sahip CepteModa ile herhangi bir senkronizasyon gerekmeden tüm yenilikleri takip edebileceksiniz.

CepteModa’nın kullanıcılara sunduğu bu kadarla da kalmıyor. Uygulamanın her hafta güncellenen fırsat bölümünde MobilCadde.com’dan yapılan alışverişlerde indirim fırsatı da kullanıcıları bekliyor. Birçok kılıf ve aksesuarda yararlanılabilecek avantajlar için uygulamayı denemekte fayda var.

Ceptemoda Uygulaması Duvar Kağıdı ve Zil sesi indir

Uygulamanın Öne Çıkan Özellikleri

  • Sınırsız müzik ve duvar kağıdı indirme
  • Telefon modelinize uyarlanmış duvar kağıdı
  • En popüler zil seslerini güncel olarak takip etme
  • Senkronizasyon gerekmeksizin her yerden müziğinize erişebilir, indirdiğiniz zil seslerini çevrimdışıyken dinleyebilirsiniz
  • En çok çeşitle zil sesi ve duvar kağıdına erişim
  • İlginç uyarı tonları keşfi
  • Yeni duvar kağıdı ve zil sesleri ile tanışmak

Uygulamayı İndirmek İçin;

iOS :

https://itunes.apple.com/us/app/ceptemoda-duvar-kag-tlar-ve/id1014370689?mt=8

Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilcadde.ceptemoda

(Bülten)

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın