Etkinlikler

Boğaziçi Yatırımcı Akademisi 2018

Boğaziçi Üniversitesi Yatırımcı Akademisi

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü (BUİK), bilinçli yatırım nasıl ve ne şekilde yapılır sorusunu cevaplamak üzere Boğaziçi Yatırımcı Akademisi’nin 3.sünü düzenliyor. Öğrencilere yönelik olan etkinlik bu alanda önemli birçok ismi 2-4 Mart arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İbrahim Bodur Oditoryumu’nda bir araya getiriyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü (BUİK), 3.sünü düzenleyeceği Boğaziçi Yatırımcı Akademisi’nde bu sene Açıl Sezen, Ahmet Mergen, Ateşan Aybars, Baki Atılal, Burak Kanlı, Cüneyt Paksoy, Tuğberk Çitilci ve daha fazla isimle beraber temel analiz, tekniz analiz, davranışsal finans, piyasa analizi, viop ve forex gibi yatırım konusunda çeşitli oturumlara konukluk edecektir.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye http:// yatirimciakademisi.buik.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Hakkında
1953 yılında Robert Kolej bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulüp, 1975′te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, mart ayında sanal yatırım yarışması Investimate 2018‘i düzenliyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın