Sosyal Medya

Yapı Kredi Nuvo’dan Yaratıcılıkta Sınır Tanımayan İçerik Örnekleri

Herkes sosyal medyacı olabilir mi? Dışardan bakan birçok kişi olabileceğini düşünüyor. Siz olamayacağını düşünüyorsanız Yapı Kredi Nuvo’nun zihinlerde ufuk açan bu paylaşımları fikrinizi değiştirebilir.

Yapı Kredi Nuvo’nun bu stratejisinin üzerinden biraz vakit geçti ama ben ne zaman kendime olan güvenimi kaybetmeye başlasam, yaratıcılığıma olan inancımı yitirsem dönüp Yapı Kredi Nuvo’nun bu paylaşımlarına bakıyorum ve bu paylaşımlardan aldığım sınırsız özgüven ile yeni içerikler oluşturmaya post planları döktürmeye devam ediyorum. Gelin Nuvo’nun 2014 sonunda gençleri düşünerek paylaştığı bu içerikleri birlikte inceleyelim.

Yaratıcı Sosyal Medya İçerik Örnekleri - 19

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

 • Uygun kredi borcu bitmeyen ve devam eden daireler belli kriterler satılabilir elbette. En çok uygulamada olan 2 aşamadan biri evin ipoteğinin kaldırılarak devredilmesi olmaktadır. Sizden satın almak isteyen vatandaş bankaya olan borcu tamamen sonlanır sonlanmaz tapu devir işlemleri gerçekleştirilmektedir. Diğer kriter ise evi, konut kredisi borcu ile beraber olduğu gibi taşımaktadır.

  Çok fazla uygulanmayan bir diğer yöntem ise: Borç azalmış ise, tüketici kredisi çekilerek konut kredisi borcu sonlanabilir. Bu sayede rehin durumu ortadan tamamen kalkar ve ev için devir işlemleri başlatılabilir.

  İcradan Ev Alırken Konut Kredisi Çekilebilme Şansımız Var Mı?

  Uygun kredi esas olarak icra yoluyla gayrimenkul alırken konut kredisi başvurusunda bulunabilir. Bununla beraber bu başvuruların kredi sağlayan bankalar tarafından onaylanma ihtimali son derece az olmaktadır. Nedense bu tip taşınmazların hukuki hal olmaktadır. Yani satış sonrası mahkeme yolunun açık olması ve akabinde alınacak olan kararların belirsizliği sebebiyle bankalar bu tarz durumlarda kredilere onay vermeye pek sıcak karşılamamaktadır.

  İpotekli İhtiyaç Kredisi ile Daire Alınabilir mi?

  Yasalar gereği ipotekli ihtiyaç kredisiyle gayrimenkul alımı mümkün olmaktadır. Bankaya ipotek olarak sunulacak, emlak değeri olan bir taşınmaz üzerinden daha fazla meblağlarda kredi sağlanılabilir. Uygun kredi ipotekli tüketici kredisi ile belirli şartlarda sizlerde gayrimenkul sahibi olun.

  En fazla 36 ay vade
  İmarlı arsa için değerinin %50’sine; iş yeri, mesken, villa, müstakil ev,daire vb için fiyatının %75’ine kadar kredilendirme oranı
  Kredi çekmek için 444 3 — nolu numarayı arayabilirsiniz

Yorum yazın