Etkinlikler

Web Analizi Kworks’ta Konuşulacak!

web analizi etkinligi dijital pazarlama

Web analizi, pazarlama faaliyetlerini dijital pazarlama kanalları üzerinden yapan işletmeler için hayati konulardan biri.

Dijital pazarlama uzmanları web projelerinde başarılı bir sonuç elde edebilmesi için web analizi konusunda yetkinliklere sahip olmaları büyük önem taşıyor. Çeşitli firmalara dijital pazarlama hizmetleri veren ve web analizi konusunda tecrübeye sahip isimlerin katılımı ile düzenlenecek Influencer Days – Web Analytics etkinliği 21 Şubat’ta Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde (Kwork) gerçekleşecek.

Etkinlik Burkay Yapağcıoğlu’nun moderatörlüğünde Yılmaz Bozan, Cemil Toksöz, M. Esad Tatlıpınar’ın konuşmacı olarak katıldığı bir panel şeklinde gerçekleşecek.

Katılımın ücretsiz olduğu  etkinlik KWORKS’ün ev sahipliğinde 21 Şubat Salı günü saat, 18:30-21:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Etkinlik Programı

18:30-19:00 – Networking

19:00:19-15- Pazarlama Türkiye Girişim Serüveni – Ender Satıcı

19:15-21:00- Influencer Days – Web Analytics

Etkinlik herkesin katılımına açık ve ücretsiz olup, aşağıdaki formu doldurmak zorunludur.

 


Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın