Uncategorized

Türkiye’nin En Büyük Sosyal Ağı

Tadım’ın yeni reklam filmi “sosyal ağ” vurgusu ile oldukça dikkat çekiyor ve son dönemlerin en iyi reklamlarından biri diyebiliriz.

Reklamda Türk insanının sosyal ağlardan çok daha önceki sosyalleşme durumunu ele alınıyor. Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği kaliteli bir iş çıkmış ortaya.

Fakat Tadım’ın sosyal ağ reklam filmi olmasına karşın kendisi sosyal ağlarda yok. Bu sebeple reklamın internet mecralarındaki izlenme sayısı da düşük görünüyor.

Eğer sosyal ağlarda olmamayı kendisinin “Türkiye’nin en büyük sosyal ağı” olma iddiasından yapıyor ve sosyal ağlarda olmayarak bunun üzerinden bir sosyal medya kampanyası yürütüyor olacaksa devamını gerçekten merak ediyorum.

Reklam filmi Rafineri’nin elinden çıkmış gözüküyor, iyi de bir iş çıkarmışlar.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın