Uncategorized

Turkcell’lioğulları – Eskiden Sosyal Medya Olsaydı

Tukcell yeni reklam filmi serisi Turkcell’lioğullarını sosyal medya üzerine odaklayarak devam ediyor. #EskidenSosyalMedyaOlsaydi hashtagini kullanarak da 3 tane reklam filmini yayınladı ve oldukça ses getireceğini tahmin ediyoruz.

Reklamlar tamamen sosyal medya merkezli olarak kurgulanmış,  retweet, mention, dürtme gibi sosyal medya terimleri bolca kullanılmış ve eğlenceli bir iş ortaya konulmuş. İçerik pazarlama adına güzel bir iş yapıldığını söyleyebiliriz.Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın