Etkinlikler Sosyal Medya

Socialbakers İstanbul Etkinliği

SocialBakers İstanbul EventSosyal medya istatistikleri için kullanılan en popüler araç olan Socialbakers’ın Ceo’su Jan Rezab iş amaçlı yaptığı dünya turu çerçevesinde 6 Mart’ta İstanbul’da olacak.

6 Mart akşamı Point Hotel’de yapılacak olan akşam yemeği – panel etkinliğinde Jan Rezab dışında Türkiye’den de bazı sosyal medya yöneticileri konuşma yapacak.

Etkinlikte istatistiki verilerin yerelleştirlmesi ile ilgili olarak tamamen yeni bir ürünün lansmanı yapılacağı belirtiliyor. Etkinliğe katılacak olanlar için diğer sosyal medya yöneticileri ile bir network oluşturma imkanı sunuluyor. Etkinliğe katılım fiyatı 100 tl.

SocialBakers World tour İstanbul

Panele konuşmacı olarak katılan Türkiye’den isimler ise şöyle:
Garanti Bankası’ndan Bengi Kepkep
Mavi Jeans’den Cihan Ergür
Vestel’den Alper Ceylan
Turkuvaz Yayın Grubu’ndan Esat Dumlupınar

Etkinlik Programı:

16:30-17:00 – Kayıt
17:00-17:45 – Socialbakers Ceo’su Jan Rezab
17:45-18:45 – Konuşmacılar: Bengi Kepkep, Cihan Ergür, Alper Ceylan, Esat Dumlupınar
18:45-19:00 – Soru – Cevap
19:00-21:00 – Açık Büfe Akşam Yemeği

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

Yorum yazın