Sosyal Medya

Monster.com.tr Kapanıyor

Monster Türkiye’deki hizmetine son vereceğini açıklayan bir e-posta bültenini tüm üyelerine gönderdi. 28 Aralık 2012 tarihinden sonra site hizmet vermeyecek. Bu tarihten sonra site kullanıcılarının tüm kayıtlı bilgileri ise veritabanından silinmiş olacak. Monster’dan gönderilen mail şu şekilde :

Sayın Site Kullanıcısı, Monster Türkiye Web Sitesi 28 Aralık 2012 tarihinde kapatılacak ve tamamıyla hizmet dışı kalacaktır. Gizlilik politikamız gereği tüm kişisel ve özgeçmiş bilgileriniz eş zamanlı olarak Monster veritabanından silinecek ve ulaşılamıyor olacaktır. Bu zamana kadar sitemize göstermiş olduğunuz güven ve ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, Monster Recruitment İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ltd Şti.

Rakipleri Kariyer.net ve Linkedin yanında son derece zayıf kalan monster son zamanlarda iyice geri planda kalmıştı. Site diğer ülkelerde yayınına devam edecek.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın