Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri

Mergeen.com YENİ SOSYAL PAYLAŞIM SİTESİ

türk işi sosyal ağ

Mergeen.com yeni bir sosyal ağ. Friendfeed benzeri ve Twitter’daki gibi karakter kısıtlaması var ama daha fazla 280 karakter. Şu anda site Beta aşamasında ve sıfır kilometre. Yazılım ve tasarımcı Volkan Şengül tarafından ortaya konan bir çalışma. Tamamlanacağı zamanı merakla bekliyoruz.

Sitedeki hakkında yazısı :

Mergeen nedir ?
Mergeen, ilgini çeken kişiler ya da gruplar ile etkileşime geçerek kaynaşmanı, fikir alışverişinde bulunmanı ve bilgiye hızlı akış sayesinde kolayca ulaşmanı amaçlayan bir sosyal ağdır.
Mergeen kelimesi, ingilizcede kaynaşma anlamına gelen “merge” ve Türk mitolojisinde bilgiyi temsil eden tanrı olan “mergen” kelimelerinden türetilmiştir.
Hemen üye olarak, fotoğraf, video, bağlantı ve çok daha fazlasını hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilirsin.

Neden Mergeen kullanmalıyım ?
Basittir: Mergeen’de herhangi bir şeyi takipçilerin ile paylaşmak için sadece bir tıklama yeterlidir. Hızlıdır: Takip ettiğin kişilerin güncellemelerini gerçek zamanlı olarak görür; olup biteni kaçırmazsın.
Etkileşimlidir: Hızlı ve kolay bir biçimde takip ettiğin kişilerin paylaşımlarına yorum yapabilir, beğenebilir yada arkadaşların ile paylaşabilirsin.
Başlamak kolaydır: Sadece adın ve e-posta adresini girerek veya Facebook hesabını kullanarak da tek tıklamayla hesap oluşturabilirsin.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

2 Yorum Yapıldı

  • Toplist ekle ,Site Ekle ,Dizin Ekle , Toplist Ekle , Link Ekle , Firma Ekle Website Ekle , Site Analiz , Seo Analiz , Google Sıra Bulucu , Ur Ekle , Website Ekle , Dizin Siteleri ,toplist siteleri Dizin Siteleri www webmaster burda com

Yorum yazın