Uncategorized

Karaca Blogger Etkinliği

Karaca Blog Yazarları Buluşması

Karaca geçtiğimiz hafta blog yazarlarıyla bir etkinlikte bir araya geldi. Emre Karaca blog yazarlarına Karaca’nın e-ticaret alanında faaliyet gösteren sitesi CookPlus’ı ve yemek bloglarını bir platformda toplayan Harikalar Mutfağı’nı anlattı.

Karaca sektöründe 50 yıllık geçmişiyle en köklü firmalardan biri. Sektördeki bu tecrübesini e-ticaret alanına da taşımaya karar verince şu anda mutfak ürünleri konusunda en geniş ürün yelpazesine sahip e-ticaret sitesi olan CookPlus ortaya çıkmış. CookPlus özellikle bundan sonraki süreçte blog yazarlarıyla sık olarak bir araya gelmeyi planlıyor.

CookPlus, Harikalar Mutfağı ile Türkiye’nin önde gelen yemek bloglarını bir araya getirerek zengin bir tarif havuzu kuruyor ve blog yazarlarının tariflerini daha geniş bir çevreye ulaşmasına aracılık ediyor.

Karaca Blog Yazarları Buluşması

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın