Uncategorized

İTÜ Sosyal Medya Zirvesi

USMED ve İTÜ'nün birlikte düzenlediği sosyal medya zirvesi

İstanbul Teknik Üniversitesi ve USMED (Uluslararası Sosyal Medya Derneği) 11 Mart Pazartesi günü, İTÜ’nün Ayazağa kampüsünde Sosyal Medya Zirvesi gerçekleştiriyor.

Zirvenin öğleden önceki bölümü USMED genel sekreteri Salih Çaktı Sosyal Medya ve Kişisel Markalaşma semineri ile başlayacak. Ardından Haydar Özkömürcü sosyal medyanın kullanım alanlarından bahsedecek. Ardından da Adli Bilişim Uzmanı Halil Öztürkçi sosyal medya ve güvenlik konusunu anlatacak.

Öğleden sonraki kısımda ise gazeteci Yıldıray Oğur, Hürriyet sosyal medya editörü Şermin Terzi ve Twitter’da edindidiği çevre ile popülariteye kavuşan Ferdi Carrefour USMED yönetim kurulu başkanı  Said Ercan moderatörlüğünde Sosyal Medya ve Vatandaş Gazeteciliği konusunda bir panel düzenleyecekler.

Etkinlik internet üzerinden de canlı olarak yayınlanacak. Twitter üzerinden de #ITUSMZ etiketi ile etkinliğe dair iletileri paylaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Zirve herkesin katılımına açık olarak düzenlenecek ve katılımcılar kendi imkanları ile ulaşım sağlayacak.
Zirveye İstanbul’un uzak bölgelerinden gelenler metrobüse binerek ile Mecidiyeköy durağından M2 metrosuna aktarma yapıp İTÜ Ayazağa durağından ulaşım sağlayabilirler.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın