Uncategorized

İBB Beyaz Masa TWİTTER Üzerinden İhbar Bekliyor

twitter üzerinden trafik şeridi ihlali ihbarı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa sosyal medyayı olabildiğince aktif kullanmaya çalışıyor. Son olarak da twitter üzerinden emniyet şeridini ihlal edenlerin fotoğraflı ihbarını alacağını gene twitter üzerinden açıkladı.

Yapılan ihbarda şerit ihlallerinin  ve plakanın tam olarak görülebildiği fotoğrafların da eklenmesi isteniyor. Fotoğraflar incelendikten sonra plaka üzerinden araç sahibine ceza(650tl) kesilerek adresine gönderilecek.

İBB Beyaz Masa ekim ayında yayınladığı bültende 2012 yılı ekim ayına kadar olan süreçte, sosyal medya üzerinden 10.000’in üzerinde başvuru aldığını ve bunların %97’sinin çözümlendiğini açıklamıştı. Beyaz Masa yetkilileri sosyal medya üzerinden şikayet yönetiminin “Beyaz Masa iletişim noktaları” ve “Alo 153” Beyaz Masa hattından çok daha uygun maaliyetli olduğunu ve çok daha etkin çözümler üretildiğini ifade ediyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın