Uncategorized

Haydi Çocuklar Aqua Florya’ya Örümcek Adam Olmaya

HAYDİ ÇOCUKLAR AQUA FLORYA’YA ÖRÜMCEK ADAM OLMAYA
İstanbul’un denize sıfır tek AVM’si olan Aqua Florya, bu sömestrda çocuklara unutamayacakları bir etkinlik hazırladı. 31 Ocak – 8 Şubat tarihleri arasında, Aqua Florya’da gerçekleştirilecek olan etkinlikte, Örümcek Adam workshop’u, tırmanma duvarı, Örümcek Adam boyama atölyesi ve pek çok etkinlik bir arada olacak.

Marvel Comics’e bağlı Stan Lee ve Steve Ditko tarafından yaratılan ve ilk kez Marvel Comics’in “Amazing Fantasy” isimli çizgi romanının 15. sayısında 1962 yazında ortaya çıkan Örümcek Adam, İstanbul’da küçük dostlarıyla buluşarak onlara unutamayacakları eğlenceli anlar yaşatacak.

Etkinlik sayesinde, 9 gün boyunca aileler alışverişin tadını çıkarırken, çocuklar da hayran oldukları Örümcek Adam’ın unutulmaz etkinliğiyle uzun okul döneminin stresini atma şansı yakalayacak.
Etkinliğe katılım ücretsiz olup, etkinlik Aqua Florya zemin katta gerçekleştirilecek. Etkinlik alanındaki LED ışıklandırmalı binalar, interaktif duvar, 3D fotoğraf bölümü ve Örümcek Adam duvarı eğlenceye ortak olmak isteyen çocukları bekliyor!
Ayrıca etkinlik hakkındaki tüm gelimeleri Aqua Florya’nın sosyal ağlarından takip edebilirsiniz.
www.aquaflorya.com

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın