Google

Google Chrome Web Mağazası Yenilendi

Google, Chrome Web Mağazası’nı yepyeni tasarım ile güncelledi. Chrome Web Mağazası yenilenen  tasarımı ile daha sade ve kullanışlı bir arayüze kavuştu. İşte yeni tasarımıyla Chrome’un Web Mağazası.

Google, geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu Chrome 69 güncellemesi ile ineternet  tarayıcısınının tasarımını tamamen yenilemişti. Materyal tasarım 2.0 anlayışı ile bütün platformlarda yeniden tasarlanan Chrome, yeni tasarımı ile daha sade bir arayüz ile kullanıcılara sunuldu.

Yeni tasarımda Microsoft’un Metro tasarımından uzaklaşarak köşeleri yuvarlatılmış tasarıma geçiş yapan Google Chrome, bugün de Web Mağazası‘nın tasarımını sürpriz bir şekilde yeniledi. Yeni Web Mağazası tasarımında Chrome 69‘da olduğu gibi sadelik üzerine yoğunlaşılmış.

Eklentilerin, uygulamaların ve temaların olduğu Web Mağazası, yeni tasarımı ile kullanıcıların aradıklarını daha kolay bulmasını sağlıyor. Web Mağazası’nın modası geçen tasarımını bir anda yenilemesi, kullanıcıların çok hoşuna gidecek gibi görünüyor.

Chrome’un yeni Web Mağazası’na buradan ulaşabilirsiniz. Yeni tasarımı daha sağlıklı görüntülemek için Chrome’un 69 sürümünü indirmeniz gerekiyor.

Yazar Hakkında

Emre Gökbudak

Yorum yazın