Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri

Facebook’ta Haber Kaynağınızı Özelleştirin

facebook bildirimleri al haber kaynağında başta gör

Facebook yaptığı son değişiklikler ile artık kullanıcılarına haber kaynağının akışını özelleştirmede daha fazla seçenek sunuyor.

Artık Facebook kullanıcıları istediği arkadaşı ya da beğendiği markanın paylaşımlarını daha fazla görmek istediği taktirde bunu ayarlama imkanına sahip.

Bunu yapmak için tek gereken istediğiniz sayfa ya da kişinin profil sayfasına giderek “Takiptesin” butonuna tıklamak ve altındaki “Başta Gör” seçeneğini işaretlemek. Sonrasında bu kişi ve sayfaların paylaşımları haber kaynağınızın üst kısımlarında yer alacaktır.

Facebook Takip Başta Gör

 

Facebook Takip Başta Gör

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

Yorum yazın