Facebook Reklam Hedeflemesi

facebook reklam hedeflemesi

Reklamları ilgilenme olasılığı daha yüksek olan kişilere yayınlayarak işletmenizin bilinirliğini artırmak için yeniMarka Bilinirliği Reklam Verme Amacı’nı seçin. Bu reklam verme amacı ile iki farklı şeyi optimize edebilirsiniz:
Marka Bilinirliği optimizasyonu – Erişim ve ilgiyi bir araya getiren bu optimizasyon, reklamlarınızın bunları hatırlama olasılığı daha yüksek olan kişilere yayınlanmasını sağlar.
Erişim optimizasyonu – Bu optimizasyon reklamverenlere belirli bir zaman diliminde reklamlarını gören kişi sayısını en üst düzeye çıkarma imkanı tanır. Erişim optimizasyonu, sizin için uygun olan sıklık ve CPM’yi (ücret/ 1000 izlenim) belirleme imkanı sağladığından size daha fazla esneklik sunar.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın