Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri Uncategorized

Facebook ile Yıla Genel Bakış

Facebook ilk olarak geçen sene 2012 sonunda yayına koyduğu “Yıla Genel Bakış” uygulamasını bugün gene profil sayfalarınında kullanıcılarına sundu.

Facebook Yıla Genel Bakış (yearinreview)

facebook.com/yearinreview sayfasına giden kullanıcılar 2013 yılında Facebook üzerinde en çok etkileşim oluşturan ve önemli 20 gelişmeyi kullanıcılarına sunuyor. Kullanıcılar 2013 yılını kısaca bir gözden geçirmiş oluyor.

Ayrıca facebook.com/yearinreview/friends sayfasından da arkadaşlarınızın zaman tünelindeki en önemli olayları da görüntüleyebiliyorsunuz.

Facebook Yıla Genel Bakış Arkadaşlar (yearinreview friends)

Ayrıca Facebook 2013 yılındaki gelişmeleri ve kendisinin yaptığı yenilikleri gösteren bir video yayınladı.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın