Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri Uncategorized

Facebook ile İnternet Sitenizin Satışlarını Arttırmak

İnternet satışlarını arttırmak

E-ticaret siteleri satışlarını arttırmak için ilk olarak Google ve Google reklam ağı sonrasında ise Facebook’u kullanırç Daha sonra ise diğer sitelere yönelir. Google Adwords en eski ve büyük platform olduğu için pek çok yardımcı kaynak mevcut fakat Facebook reklamları için kaynaklar daha sınırlı.

Facebook Marketing ekibi reklam verenlerin Facebook’u daha verimli kullanabilmesi için zaman zaman bazı ipuçları, veriler ve videolar paylaşıyor. Bu videoda da “Facebook ile internet sitemin satışlarını nasıl arttırabilirim?” sorusunun kısaca cevaplar nitelikte. Facebook’ta yeni reklam vermeye başlayanların izlemesi gereken bir video olduğunu düşünüyorum.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın